תיכון נעמת יפו

אודות בית הספר


בית הספר "תיכון טכנולוגי נעמ"ת" ביפו הינו תיכון ארבע שנתי (כיתות ט' – י"ב) הקולט תלמידים מאזור בת-ים, חולון ודרום תל-אביב. בית הספר מהווה הזדמנות שנייה לתלמידים אלו שחוו בעבר כישלונות.
בבית הספר שלנו לומדים בכיתות קטנות, והמורים נותנים תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמידה.
בבית הספר ישנן שלוש מגמות: עיצוב שיער, עיצוב גרפי וצילום ועריכה. בכיתה ט' משולבים התלמידים בכל מגמות הלימוד על מנת שעם העלייה לכיתה יוד יוכלו התלמידים לבחור את המגמה המתאימה להם ביותר.
מורי בית-הספר הינם מורים קשובים ורגישים לצורכיהם של התלמידים, ולכן קיימת עזרה פרטנית רבה הניתנת לתלמידים כדי להביאם להצלחה מרבית. התגבור הפרטני מתבצע הן על פי בקשות התלמידים והן על פי שיקולי דעתו של המורה.
בבית הספר מתקיים פרויקט "פנימית יום". פרויקט זה מתבצע פעם או פעמיים בשבוע, ומטרתו לתגבר את התלמידים לקראת בחינות הבגרות. לפרויקט זה יש הצלחה רבה משום שמאז היותו בבית-הספר עלה מספר התלמידים הניגשים לבחינות הבגרות ומצליחים בהן.
יש לציין כי בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במספר התלמידים הניגשים לבחינות-הבגרות הן במקצועות העיוניים והן במקצועות הטכנולוגיים. כמו כן בכל שנה ישנו מספר רב של תלמידים המסיימים את בית-הספר כשבידם תעודת-בגרות מלאה.

שינוי גודל גופנים